Author Topic: F klavyede hızlı yazmanın formülleri  (Read 586 times)

admin

• Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
F klavyede hızlı yazmanın formülleri
« on: August 01, 2019, 07:18:18 PM »
F klavyede hızlı yazmanın formülleri

F klavyede hızlı yazı yazmak için mutlaka 10 parmak yazı eğitimi almalısınız. Eskiden 10 parmak eğitimi almak çok zordu. Bunun için bilgisayar kurslarına katılmanız gerekirdi. İşi gücü bırakıp bu kursa katılmanız gerekirdi. Artık evde kendi kendinize 10 parmak yazı yazma eğitimi alabilirsiniz. Bu iş için çok yüksek para harcamanıza gerek yok. İşinizi gücünüzü de bırakmaya gerek yok. 10 parmak eğitimi için onparmak.org sitesine giriş yapın. Sitede yer alan Klavye hız testi ile önce kendinizi test edin. 1 dakikada kaç kelime yazdığınızı belirleyin. Sitemizde yer alan 10 parmak eğitim videolarını izlemeye başlayın. İzlerken not alıp aldığınız notları mutlaka uygulamaya koymalısınız.

10 parmak eğitim videolarını zaman dilimlerine ayırıp sindire sindire izlemelisiniz. İzlediğiniz her aşamayı kendi bilgisayarınızda uygulamaya dökmelisiniz.

F klavye için özel yapılmış bir on parmak eğitim videosu var mıdır sorusu son günlerde çok sorulmaktadır. On parmak eğitici videoları hem F klavye hem de Q klavyeyi kapsamaktadır. Alacağınız derslerle iki tür klavyede de hızlı yazılar yazabilirsiniz. On parmak eğitim videolarını sitemizden Full Hd kalitesinde donma ve takılma sorunu olmadan izleyebilirsiniz. Sitemizde tüm hizmetler ücretsizdir. Sitemizde klavye hız testi yapmak ve on parmak eğitim videosu izlemek için Onparmak.org internet adresimizi kullanabilirsiniz.